Привабливі пропозиції

Наша філософія

СЕРВІС. Ми пропонуємо високий стандарт і якість обслуговування. Ми відповідальні за ті обіцянки, які ми дали нашим клієнтам. Ми знаємо і шануємо наш корпоративний кодекс.

ТІЛЬКИ ЯКІСТЬ  послуг - це відповідність наданих послуг очікуваним або встановленим стандартам. Таким чином, стандарти, їхня реальна форма і зміст є критерієм якості обслуговування у нашому салоні. Критерій оцінки якості наданої послуги для споживача - це ступінь його задоволення, тобто відповідність отриманого та очікуваного. Критерій ступені задоволення клієнта - це бажання повернутися ще раз і порадити це зробити своїм друзям і знайомим

АВТОРИТЕТ Ми підвищуємо свій аторитет серед конкурентно спроможних салонів, завдяки відстежуванню сучасних світових тенденцій в напрямку косметології, впроваджуючи кращі з них, для наших клієнтів, які разом з нами опікуються власним здоров'ям та красою тіла.

НАША МЕТА Наш салон з душею, в якому турбота і відповідальність за особистий результат кожного, хто відвідає нас і є наша головна мета. Ми приносимо енергію, примножуємо силу, зміцнюємо дух, даруємо красу і підвищуємо якість життя кожного клієнта.